ART / Lithographs / Litographs 10425098
nr 1042 5098
LITOGRAPHS
5 pcs. Hans Andersson, Ölandsmotiv, numrerade och signerade, subject: 32x44,
5 st. Hans Andersson, Ölandsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 32x44
600
SEK 100
Monday June 6 2016
at 20:19:54
6/6 17:31:51